Blog

Blog

Fotoğraflarınızı ve Tasarımlarınızı Nasıl Yükleyebilirsiniz -- 2015.03.30

Postercim.Net fotoğrafçılara / grafik tasarımcılara çalışmalarını sergileme ve satma olanağı sunuyor. Bu sayede hem kendinize ait bir galeri oluşturabilir hem de çalışmalarınız satıldıkça para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda tasarımlarınızı ve fotoğraflarınızı web sitemize nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz. 

Devamını oku

KAFES FIRIN TASARIM YARIŞMASI -- 2014.12.17

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2014 Yarışma Teması: Bardak, afiş veya duvar tasarımı Yarışma Amacı:  Yarışmanın amacı, Kafes Fırın’ın Eskişehir yolu üzerinde bulunan Söğütözü şubesinin bir duvarının veya Söğütözü, Anıttepe, Filistin, Kızılay ve Next Level alışveriş merkezinde şubeleri bulunan Kafes Fırın’ın sıcak içecek bardaklarının veya Kafes Fırın tarafından Ankara içinde kullanılma amaçlı olarak kiralanacak billboardlarda grafik tasarımın yapılmasını sağlamaktır. Ana kriter yaratıcılık ve özgünlüktür. Katılımcılar tasarımlarını mevsimsellik, dönemsellik gibi kriterler eşliğinde de tasarlayabilirler.

Devamını oku

Elmalı Belediyesi Logo Tasarım Yarışması -- 2014.12.17


Antalya Elmalı Belediyesi Logo Yarışması 

ELMALI BELEDİYESİ 

LOGO TASARIMI YARIŞMA ŞARTNAMESİ 

A) KONU: ELMALI BELEDİYESİ KURUMSAL LOGOSUNU ARIYOR 

Yarışma; Elmalı Belediyesi’nin kurumsal logosunun, Belediye’nin vizyonunu ve misyonunu 

yansıtacak, akılda kalıcı, işlevsel kullanımına imkân sağlayacak bir şekilde tasarlanıp, 

oluşturulması ve hayata geçirilmesidir. 

Devamını oku

Tasarımcılar ve fotoğrafçılar için eserlerini satabilme fırsatı -- 2014.09.20

Postercim.Net Fotoğrafçılar ve tasarımcılar için geliştirdiği satıcı üyelik sistemi ile sanatçıların eserlerini mağazamıza ekleyerek kazanabilmelerini sağlıyor. Satıcı üyeler (Biz artık sanatçılar diyelim) ürünlerini kendi kontrol panellerinden yönetebiliyor, siparişleri ve kazançlarını takip edebiliyorlar.

Devamını oku

Sitemiz yenilendi -- 2014.06.10

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz değer nedeniyle; hem görsel açıdan bir yenilenme  hem de ödeme ekranımızda bir dizi yenilik gerçekleştirdik. Artık kredi kartı ile yapacağınız ödemeler sitemizden ayrılmadan gerçekleşiyor. Kredi kartına 9 taksit imkanı ile ödeme sayfamızda alışveriş keyfinizi sonlandırabiliyorsunuz. 

128/256 bit şifreleme olanağı sağlayan Rapid SSL ile sistemimiz kimliğiniz, kart bilgileriniz ve ödemelerinizi güvenlik altına alıyor.

Güven Rehberi ile işbirliği yaparak, siz değerli müşterilerimizin alışveriş deneyimini, alışveriş esnasından teslimata kadar oylayıp, yorumlayabilmesini istedik...

Devamını oku

Neden poster, neden Postercim.net -- 2014.02.24

Postercim.net yüzyıllardır evlerimizin duvarlarını süsleyen önemli dekoratif ögelerden olan posterlerin üretimi ni yapıyor. Birçoğumuz hem evlerimizin duvarları hareketlensin hemde "evim beni ifade etsin" diyerek duvarlarımıza çeşitli nesneler asıyoruz. Bu nesneler arasında en sık kullandıklarımız tablo ve posterler. Bir resim,bir fotoğraf yada grafik tasarım ürünü olan bu görseller evlerimizin duvarlarına hem renk katıyor hemde bizim kişiliğimize dair ipuçları veriyor.

 

 

Devamını oku

Poster Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli? -- 2014.02.20

Duvarlarımızda yer alan posterler yaşadığımız ortama renk katıyor ve yaşadığımız alanları daha fazla bize ait kılıyor. Peki, poster satın alırken dikkat etmemiz gereken başlıklar nelerdir.

 

Devamını oku

Postercim.Net Wallart Dizayn Firmasının Online Satış Mağazasıdır -- 2014.02.11

Postercim.Net hali hazırda İzmir'de faaliyet yürütmekte olan Wallart Dizayn markasının poster baskılarını müşterilerine ulaştırmak için kurduğu online satış sitedir.Bu yazımızda Wallart Dizayn firmamızın kısaca hangi alanlarda faaliyet yürüttüğünü paylaşacağız.   

Devamını oku

Güvenli ödeme sayfamız PAYU -- 2014.02.09

Payu ile çalışmamızın en önemli sebebi Kart bilgilerinizi saklamak zorunda kalmayarak sizlere daha güvenli bir hizmet verme amacımızdır.

Payu ile ortaklığımız siparişinizi tamamladığınızda Payu'nun sağladığı "PCI DSS ve SSL" sertifikalarına sahip ödeme sayfamıza yönlendirilerek kart bilgilerinizi güvenli bir ortamda kullanmanızı amaçlıyor.

Devamını oku

Paypal ödeme yöntemi -- 2014.02.09

Postercim.net web sitemizde EFT/Havale ile ödeme yönteminin dışında, alışverişlerinizi kredi kartınızla ve banka kartınızla da tamamlayabilirsiniz.  Dünyanın önde gelen online alışveriş sitelerinin de kullandığı uluslararası ödeme geçidi PayPal ile çalışmaktayız. Kart bilgileriniz sistemimizde saklanmamakta ve ödemeniz, doğrudan şifrelenmiş ve yüksek güvenlikli PayPal ödeme sayfası aracılığı ile tamamlanmaktadır.

Ödeme yapabilmeniz için PayPal üyeliğinizin olması gerekmez.

Paypal üyesi ve CardFinans veya Akbank kredi kartı sahibi iseniz,  Paypal kartlarınıza 5 taksit imkanı sağlamaktadır.

Devamını oku

Yandex.Metrica    Tasarım ve güçlendirme WebHayal