Güvenli ödeme sayfamız PAYU

2014.02.09

PAYU Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olarak, halihazırda 16 ülkede faaliyet gösteriyor, 25 binden fazla üye işyeri ile çalışıyor.

Türkiye’nin önde gelen bankaları, Visa ve MasterCard ile işbirliği içinde çalışarak e-ticaret yapan veya yapmayı planlayan firmaların, ödeme sistemleri alanında iş ortağı.

Payu ile çalışmamızın en önemli sebebi Kart bilgilerinizi saklamak zorunda kalmayarak sizlere daha güvenli bir hizmet verme amacımızdır.

Payu ile ortaklığımız siparişinizi tamamladığınızda Payu'nun sağladığı "PCI DSS ve SSL" sertifikalarına sahip ödeme sayfamıza yönlendirilerek kart bilgilerinizi güvenli bir ortamda kullanmanızı amaçlıyor.

Sizlere neler sunuyoruz?

  • 7 marka (Bonus, World, Axess, Maximum , CardFinans, AsyaCard ve Paraf) ile taksitli alışveriş imkanı
  • Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları
  • Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı
  • Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası

PayU, sistemine üye olmanızı istemez.  Alışverişiniz esnasında ve sonrasında kart bilgilerinizi tutmaz.

Bütün ödeme alt yası uluslararası standartlar çerçevesinde şekillendirilmektedir.

Keyifli ve güvenli alışverişler.

Önemli Uyarı: PayU Ödeme Sistemleri altyapısını kullanarak yapacağınız alışverişlerde eğer Akbank veya Yapı Kredi kartlarını (banka veya kredi kartı) kullanırsanız bu alışverişlere istinaden ekstrenizde "işyeri adı" kısmında "PayU_TR-Postercim.net" yer alacaktır; bunun dışında kullandığınız kartlarda ise bu alanda "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesini göreceksiniz. Payu'nun diğer bankalarla da bu konuda çalışmaları devam etmektedir.

Yandex.Metrica    Tasarım ve güçlendirme WebHayal