Gösterilen 12 24 36

Yeşilçam film afişleri ve yeşilçam film posterleri deyince akla ilk gelen adres postercim.net zengin içeriği, gelişen ürün yelpazesi ve film posteri sevenlerin ilgisiyle 8. yılını geride bıraktı. Yüksek çözünürlüklü, yeni çıkan, klasik, vintage, illüstrasyon, yeşilçam film posteri, türk filmleri, yerli film afişleri, yeşilçam artistleri afişi, alternatif film posteri arayanların buluşma noktasında, postercim.net sitesindesiniz.

Postercim.net 2012 yılından bu zamana online poster satışında Türkiye’nin en önemli adreslerinden oldu. Yayın hayatına başladığımız 2012 yılından bu zamana binlerce müşterimize 10.000’nin üzerinde poster teslim ettik. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti ile çalıştık.

Film posteri, afişi satış sayfamızda farklı ülkelerden film posterleri bulabilirsiniz. Farklı ebat seçenekleri ile film posterlerinizi kuşe kağıdı, fotoğraf kağıdı ve kanvas tablo olarak siparişini verebilirsiniz.

Film afişler sayfamızda aradığınız posteri bulamadıysanız “Yükle Bastır Gelsin” sayfamızdan bilgisayarınızda olan bir film posterini sitemize yükleyerek siparişini verebilirsiniz. İstediğiniz yeşilçam posterini sipariş verebilirsiniz.