POSTERCİM.NET

Türkiye'de Posterin
Adresi

Osmanağa Mh. Serasker Cd.
No:88/4 Nergiz İş Hanı
Kadıköy/İSTANBUL

SIK SORULAN SORULAR

SİPARİŞİNİZ HAKKINDA

Öncelikle en kritik nokta yüklediğiniz görsellerin piksel cinsinden değerlerine dikkat etmelisiniz. Çok düşük çözünürlülüğe sahip görselleri yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Fakat içiniz rahat olsun. Yüklediğiniz görselde yüksek bir baskı kalitesi sorunu olduğuna kanaat getirirsek size mail veya telefon aracılığı ile ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi yapar ve soruna çözüm bulmaya çalışırız. Bir çözüm bulunamaması durumunda ücret iadesi gerçekleştiririz.

Ürünleriniz özel bir talebiniz olmadığı sürece 1-3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edililir. Şayet siparişinizde 7 adetin üzerinde ürün var ise teslim süresi 1-5 güne kadar uzayabilir. Genel olarak ürünlerinizi 2 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Ürünlerinizi teslim alırken mümkün olduğunca kargo temsilcisinin yanında açarak durumlarını kontrol edin. Kargo paketinde veya ürünlerde herhangi bir zarar görme durumu var ise tutanak tutun. Bize bu tutanağı ulaştırmanızın ardından talebiniz doğrultusunda ücret iadesi veya yeni ürün gönderimi yapılır.

Her poster, talebiniz üzerine baskıya alınır. Yani baskılar size özeldir.
İade talep edebileceğiniz durumlar:
*Baskı kalitesi düşüklüğü
*Ürünlerde taşıma sürecinde meydana gelen deformasyonlar
*Baskı hataları (hatalı ebatta baskı, hatalı model baskı vb )

Kapıda ödeme ile ürün gönderimi yapmıyoruz. Postercim.net’te her poster baskı sipariş üzerine yapılır. Ürünlerimizde veya teslimat sürecinde herhangi bir sorun olmamasına rağmen çeşitli gerekçelerle veya gerekçesizce kargoların teslim alınmadığı durumlar ortaya çıkıyor. Bu durumlardan kendimizi korumak amacıyla kapıda ödeme ile gönderim yapmıyoruz.
Bu noktada yaşanabilecek güven sorunlarını esnek iade koşullarımız ile gideriyoruz.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN