Gösterilen sonuç sayısı: 2

Abbas Kiyarüstemi filmleri ve Abbas Kiyarüstemi filmlerine ait yüksek çözünürlüklü posterler, Abbas Kiyarüstemi film afişleri, ve en bilinen Abbas Kiyarüstemi film posterleri postercim.net adresinde.

Köker Üçlemesi, Kirazın Tadı ve Rüzgâr Bizi Sürükleyecek gibi unutulmaz filmlerin yönetmeni Kiyarüstemi, Füruğ FerruhzadSohrab Şahit SalesBehram Beyzayi ve Perviz Kimyavi gibi yönetmenlerin de dahil olduğu İran Yeni Dalgası akımı yönetmenlerindendir.

IMDb‘de İranlı yönetmen Abbas Kiyarüstemi ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir, yönettiği filmleri inceleyebilirsiniz. Kiyarüstemi aynı zamanda şair, fotoğrafçı, ressam, çizer ve grafik tasarımcılık yapmıştır.

Film posteri, film afişi deyince akla ilk gelen adres postercim.net zengin içeriği, gelişen ürün yelpazesi ve film posteri sevenlerin ilgisiyle 8. yılını geride bıraktı. Yüksek çözünürlüklü, yeni çıkan, klasik, vintage, illüstrasyon, yeşilçam film posteri, türk filmleri, yerli film, yeşilçam artistleri afişi, alternatif film posteri arayanların buluşma noktasında, postercim.net sitesindesiniz.

Postercim.net 2012 yılından bu zamana online poster satışında Türkiye’nin en önemli adreslerinden oldu. Yayın hayatına başladığımız 2012 yılından bu zamana binlerce müşterimize 10.000’nin üzerinde poster teslim ettik. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti ile çalıştık.

Postercim.net 2011 yılından bu zaman Türkiye’nin önde gelen poster satış sitesi olmuştur.
Binlerce müşterisine onbinlerce posteri ve tabloyu teslim etmiştir.

Poster denilince ilk akla gelen isim…
Postercim Türkiye’de poster baskı dendiğinde ilk akla gelen isimdir. Bunun sebebi 8 yılı aşkın süredir kesintirsiz şekilde yayına devam etmemizdir. Bu 8 yıl içersinde binlerce müşterimize on binlerce poster ulaştırdık.

Güvenli alışverişin adresi…
Postercim 8 yıl içersinde müşterileri ile samimi ve doğrudan bir iletişim kurdu. Taleplerinizi dinleledik değerlendirdik ve kendimizi yeniledik. Şikayetleriniz olduğu her durumda koşulsuz memnuniyet politikamız ile sorunlarınıza çözümler ürettik.