Claude Monet Tablo 

Claude Monet tablo farklı ebat ve baskı türü ile sitemizde.
Monet ile ilgili daha geniş bilgi almak için Monet Wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Sitemizde bulamadığınız sanatsal afişi “Poster Yükle Bastır” sayfamızdan doğrudan sitemize yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
Yabancı ressamların sanatsal baskılı tabloları ve posterleri için bizi tercih edin.

Sanatsal posterler satın almak için Türkiye’de ki en önemli adres Postercim.net. Yıllara dayanan baskı ve online satış tecrübemiz ile en kaliteli Yerli Ressamlar ve Yabancı Ressamlar siparişlerinizi güvenle adresinize ulaştırıyoruz.

Yağlıboya posterler, yağlıboya tablolar, ünlü ressamların yağlıboya tabloları ve ünlü ressamların eserlerini sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Postercim.net 2012 yılından bu zamana online poster satışında Türkiye’nin en önemli adreslerinden oldu. Yayın hayatına başladığımız 2012 yılından bu zamana binlerce müşterimize 10.000’nin üzerinde poster teslim ettik. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti ile çalıştık.

Claude Monet (Claude Oscar Monet olarak da bilinir) Fransız empresyonist (izlenimci) ressamdır. İzlenimcilik terimi, Monet’nin “İzlenim: Gün Doğumu” adlı resminden gelir. İzlenimcilik, modern resim sanatındaki ilk büyük devrimci hareket olarak bilinir. Monet, resimlerinde fırça darbeleriyle oluşturduğu değişik renklerde noktalarla istediği izlenimi uyandıracak renk ve ışık etkisini yakalamayı başarmıştır.
İzlenimcilik, Modern Sanat, Realizm akımlarının öncülerinden Monet Nilüferler, saman yığınları, La estación Saint-Lazare, Parlamento binası serisi, Rouen katedrali serisi, Kavak ağaçları tabloları serisi, Charing Cross Bridge, Morning on the Seine gibi ünlü eserleri ile bilinir.
Her zaman hızlı ve net fırça darbeleriyle ön plana çıkan ressam “Belki de ressam olmayı çiçeklere borçluyum” demiştir.