Özellikle Çığlık isimli tablosuyla tanınmış Norveçli ekspresyonist ressam Edvard Munch, genelde ruhsal ve duygusal konuları işler. Alman dışavurumculuk akımının gelişmesine önemli katkıları olan ressamı resimlerinde egemen olan karamsar havanın yerini, yaşamının son yıllarına doğru yaşama sevinci aldı.

Hayatın Frizleri adlı serinin bir parçası olan Çığlık (1893; ilk adı ile Umutsuzluk), tablosunda hayat, aşk, korku, ölüm ve melankoli gibi konuları işler.

Munch’un yağlıboya tabloları, farklı ebat ve baskı türü ile sitemizde.

Edvard Munch ile ilgili daha geniş bilgi almak için Munch Wikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde bulamadığınız sanatsal afişi “Poster Yükle Bastır” sayfamızdan doğrudan sitemize yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yabancı ressamların sanatsal baskılı tabloları ve posterleri için bizi tercih edin.

Sanatsal posterler satın almak için Türkiye’deki en önemli adres Postercim.net. Yıllara dayanan baskı ve online satış tecrübemiz ile en kaliteli Yerli Ressamlar ve Yabancı Ressamlar siparişlerinizi güvenle adresinize ulaştırıyoruz.

Yağlıboya posterler, yağlıboya tablolar, ünlü ressamların yağlıboya tabloları ve ünlü ressamların eserlerini sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Postercim.net 2012 yılından bu zamana online poster satışında Türkiye’nin en önemli adreslerinden oldu. Yayın hayatına başladığımız 2012 yılından bu zamana binlerce müşterimize 10.000’nin üzerinde poster teslim ettik. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti ile çalıştık.