33 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Clint Eastwood filmleri ve Clint Eastwood filmlerine ait yüksek çözünürlüklü posterler, Eastwood film afişleri, ve en bilinen Eastwood film posterleri postercim.net adresinde.

1964 yılında yaptığı Bir Avuç Dolar ve takiben 1965 yapımı Birkaç Dolar İçin filmi ile dikkatleri üzerine çeken Eastwood, 1966’da aynı serinin son filmi İyi, Kötü ve Çirkin ile artık dünya çapında tanınan bir oyuncu oldu. 1971’de Play Misty For Me ve The Beguiled filmleri ile büyük bir başarı yakaladı. 1971 yapımı Dirty Harry adlı filmde özgün bir polis karakteri oluşturdu.

IMDb’de Clint Eastwood sayfasında Eastwood ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir, yönettiği filmleri inceleyebilirsiniz.

Film posteri, film afişi deyince akla ilk gelen adres postercim.net zengin içeriği, gelişen ürün yelpazesi ve film posteri sevenlerin ilgisiyle 8. yılını geride bıraktı. Yüksek çözünürlüklü, yeni çıkan, klasik, vintage, illüstrasyon, yeşilçam film posteri, türk filmleri, yerli film, yeşilçam artistleri afişi, alternatif film posteri arayanların buluşma noktasında, postercim.net sitesindesiniz.

Postercim.net 2012 yılından bu zamana online poster satışında Türkiye’nin en önemli adreslerinden oldu. Yayın hayatına başladığımız 2012 yılından bu zamana binlerce müşterimize 10.000’nin üzerinde poster teslim ettik. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti ile çalıştık.

Postercim.net 2011 yılından bu zaman Türkiye’nin önde gelen poster satış sitesi olmuştur.
Binlerce müşterisine onbinlerce posteri ve tabloyu teslim etmiştir.

Poster denilince ilk akla gelen isim…
Postercim Türkiye’de poster baskı dendiğinde ilk akla gelen isimdir. Bunun sebebi 8 yılı aşkın süredir kesintirsiz şekilde yayına devam etmemizdir. Bu 8 yıl içersinde binlerce müşterimize on binlerce poster ulaştırdık.

Güvenli alışverişin adresi…
Postercim 8 yıl içersinde müşterileri ile samimi ve doğrudan bir iletişim kurdu. Taleplerinizi dinleledik değerlendirdik ve kendimizi yeniledik. Şikayetleriniz olduğu her durumda koşulsuz memnuniyet politikamız ile sorunlarınıza çözümler ürettik.