Gustav Klimt Tablo Satın Al

Gustav Klimt tablo satın almak için sitemize hoş geldiniz.

Gustav Klimt tablo satış sayfamızda ressama ait farklı tabloları bulabilirsiniz. Farklı ebat seçenekleri ile Gustav Klimt tablolarını kuşe kağıdı, fotoğraf kağıdı ve kanvas tablo olarak siparişini verebilirsiniz.

Gustav Klimt tabloları sayfamızdan, aradığınız tabloyu sayfamızda bulamadıysanız “Yükle Bastır Gelsin” sayfamızdan elinizde olan bir Gustav Klimt eserini sitemize yükleyerek sipariş verebilirsiniz.

Gustav Klimt (d. 14 Temmuz 1862 – ö. 6 Şubat 1918), Avusturyalı ressam. Genç yaşlarda sembolizm ve art nouveau akımlarından ciddi derecede etkilenmiştir. Viyana Sezession grubunun önemli üyelerindendir. Tablolarının yanı sıra duvar resimleri, eskizleri ve diğer eserleriyle de tanınır. Klimt’in birincil resim konusu kadın bedenidir, -resimlerinde aşık olduğu bir kadını sık sık model olarak kullanmıştır- ve eserlerinde ince dekoratif süslemelerle beraber zarif bir erotizm göze çarpar. Bazı tablolarında gerçekten de saf altın kullanmıştır. Viyana Üniversitesindeki tabloları II. Dünya Savaşında Naziler tarafından tahrip edilmiştir.