Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Kişiye Özel Poster ve Tablo

Kişiye özel poster ve tablo tasarlamak için sitemize hoş geldiniz. Bu sayfamızdan kişiye özel afiş ve kişiye özel kanvas tablo tasarlayabilirsiniz. Tasarımını yaptığınız poster ve tablonun siparişini hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Doğum günü, sevgililer günü ve özel günler için kişiye özel hediye düşünüyorsanız, istediğiniz fotoğrafı poster, afiş veya kanvas tablo olarak sipariş verebilirsiniz.

Özel siparişlerinizde, hediye etmek istediğiniz kişiye özel notlar yazabilirsiniz. Kişiye özel baskılarınızda isteğinize göre görselin üzerine isim, tarih gibi küçük notları da yazabiliriz.

Sevdiklerinize özel bir hediye hazırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, profesyonel grafik tasarımcılarımızdan destek alabilirsiniz. Bastırmak istediğiniz poster veya kanvas tablonun çözünürlük ve baskı kalitesi ile ilgili öncesinde görselin ebatlarını inceler ve size geri dönüş yaparız.

Sizin onayınızın ardından baskı sürecine başlarız ve özenle paketleyerek istediğiniz adrese kargo yaparız. Siparişiniz baskı ve kargolanma aşamaları mail adresinize düzenli olarak raporlanır ve siparişiniz hangi aşamada ise rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Kişiye özel siparişlerinizde özenli ambalaj yapılır. Siparişinizin yola çıkmasını ve ulaşmasını istediğiniz tarihi seçebilir ve bize bildirebilirsiniz.

Poster veya tablo tasarlamak için öncelikle hemen alt bölümde bulunan ürünlerden birini seçin. Seçiminizin ardından ürün tasarlama sayfasına yöneledirileceksiniz. Bu sayfada tasarımınıza resim, yazı ve şekiller ekleyerek kişiye özel bir hale getirebilirsiniz.

Sayfamızda bulunan tasarım aracını kullanırken “Yardım” sekmesinden temel bilgileri alabilir ve ayrı sayfamızdan “Canlı Destek” üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kişiye özel hediyelik poster ve tablonuzun tasarımı hazır ise sitemize doğrudan yüklemek için Yükle Bastır Gelsin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.