Postercim.net

Film Posterleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

blank
FİLM POSTERLERİ HAKKINDA

SIK SORULAN SORULAR

Film posteri, film afişi filmin öne çıkan oyuncularının isimlerinin ve genellikle resimlerinin yer aldığı, izleyiciye film hakkında bilgi veren ve merak uyandırmayı hedefleyen görsel çalışmalardır.

Film posteri yapmak için çok sayıda ön araştırma ve filmin temasına uygun ya da filmde öne çıkan, akılda kalan sahnenin, repliğin dikkate alınması gerekir. Online film posteri tasarlamak için sitemizde bulunan Poster Yükle, Poster Bastır sayfamızdan poster baskısı yaptırabilirsiniz.

Film posterleri online satış mağazalarından, koleksiyonerlerden ve sahaflardan satın alınabilir. Film posterleri satın almak için postercim.net mağaza sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Film posteri yapma programları ihtiyacınıza göre çeşitlilik gösterebilir. Sizler için film posteri tasarlama programını online ve ücretsiz olarak sunan sitelerden en hızlı ve kullanışlı olanını paylaşıyoruz.
Site: Photo Funia

Poster bastır, sitemizde bulamadığınız ya da sizin seçtiğiniz görseli sitemizde yükleyerek bastırma imkanı sunuyor. Dilediğiniz kadar görsel çalışmayı yükleyerek baskı alabilirsiniz.

Film posteri boyutu ülkelere ve baskısı alınmak istenen görselin orijinal ebatlarına göre belirlenir.

Amerika Birleşik Devletleri
Bir sayfa, 27 inç x 40 inç (686 × 1016 mm), dikey biçim
Otobüs durağı veya metro posteri, 40 inç x 60 inç (1016 mm x 1524 mm), dikey biçim

Birleşik Krallık
Dörtlü (aka dört taç), 40 inç x 30 inç (762 × 1016 mm), yatay biçim
Çift taç, boyut 20 inç x 30 inç (508 × 762 mm), dikey biçim
Tek yaprak, boyut 27 inç x 40 inç (686 × 1020 mm), dikey biçim
Üç sayfa, 40 inç x 81 inç boyutunda (1020 × 2060 mm), dikey biçim

Avustralya
Daybill, 13 inç x 30 inç (330 × 762 mm) boyutunda, portre biçiminde (1960’lardan önce, Daybills uzunluğunda 36 inç (910 mm) idi)
Bir sayfa , boyutu 27 inç x 40 inç (686 × 1016 mm), dikey biçim

Ghana
Tek torba (yerel olarak dokunmuş un çuvalı, pamuk kanvas), büyüklüğü yakl. 34 inç x 46 inç, dikey biçim
İki torba (yerel olarak dokunmuş un çuvalları, pamuk kanvas, yatay olarak istiflenmiş ve birlikte dikilmiş), yaklaşık. 75 inç x 44 inç, dikey biçim

Çizgi Film Posteri kategorisindeki ürünlerimizi inceleyerek istediğiniz ürün siparişini verebilirsiniz. Çocuk Odası Posterleri kategorisindeki poster çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Sevgilinize film posteri hediye etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sevgilinize hediye etmek istediğiniz film posterini sitemizin arama kısmında artarak inceleyebilirsiniz. Sevgilinize hediye etmek istediğiniz film posteri eğer sitemizdeki ürünler arasında yoksa Poster Yükle, Poster Bastır sayfasından bastırmak istediğiniz çalışmanın baskısını alabilirsiniz.

Kişiye özel film posteri tasarlamak için Poster Tasarla sayfamızdan ücretsiz poster tasarımı yapabilirsiniz. Özel tasarım film posteri tasarımı için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için bize mail atın.

Poster satın almak için sitemizde bulunan çok sayıda kategoriden istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir