Poster Dünyası

Poster Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

blank

Poster Baskı Netliği

Baskı Kalitesi Duvarımıza asacağımız bir görselin en önemli özelliklerinden biri netliktir. Posterlerden en başta gelen beklentimiz bizi ifade etmesi ya da baktığımızda her daim görsel olarak bizi tatmin etmesi oluyor. Bu nedenle beğendiğimiz bir çalışmanın üzerindeki çizimler, renkler, hatlar kadar bu niteliklerin netliği de bizi ilgilendiriyor. Postercim’in bu konuda bir sözü var; Postercim’den satın alınan her poster mutlak netliğe sahip olmalıdır. Bizden satın aldığınız poster çalışmalarında herhangi bir netlik sıkıntısı olduğunu düşündüğünüzde bu bizim için çok net bir iade sebebidir.

Poster Baskıda Kullanılan Kâğıt Kalitesi

Elbette beğenerek satın aldığımız bir posterin uzun süre duvarınızda kalmasını isterseniz. Posteri taşırken, söküp başka bir duvara asarken ya da alabileceği her hangi bir darbeye karşı direnç göstermesini beklersiniz. Bunun en önemli koşullarından biri poster baskının yapıldığı kâğıdın kaliteli bir malzeme olmasıdır. Postercim bu beklentileri görerek bütün poster baskılarını Hp’nin 245 Gr fotoğraf kâğıtlarını yapıyor. Kuşe kâğıda basılan çalışmalara göre daha dayanıklı ve daha canlı baskılarla posterlerinizi satın almış oluyorsunuz.

Posterde Renk Canlılığı

Elbette dekoratif bir öğenin renklerinin beklentilerinizi karşılaması gerekmekte. Renk kalitesini ve baskı netliğini ise firmaların kullandığı baskı teknolojileri belirliyor. Canlı renklere sahip bir poster tasarımının yine aynı canlılıkla kâğıtlara aktarılmasının yolu orijinal sarf malzemeleri kullanmaktan geçiyor. Postercim baskılarında hali hazırda Hp marka orijinal kartuşları kullanıyor.

Posterde Renk Tutarlılığı

Renk başlığı sadece canlılıkla ilgili bir başlık değil. Canlılık kadar önemli bir diğer konuda renk tutarlılığıdır. Poster çalışmalarını hayata geçiren tasarımcının kullandığı renklerin olduğu gibi kâğıt ortamına aktarılması ileri bir teknoloji gerektiriyor. Postercim bu zorlu sorunla baş etmek için alanının en ileri teknolojisi olan Hp Z6200 PS dijital baskı makinesini kullanıyor.

Poster satın alırken elbette bir başka kritik nokta güvendir. Postercim.Net yaklaşık 6 yıldır internet üzerinden çalışmalarını bütün Türkiye’ye açıyor. Altı yıl içerisinde internet satışlarından edindiğimiz deneyimle her türlü beklentinizi tahmin etmeye ve bu beklentileri en üst seviyede karşılamaya çalışıyoruz. Bu nedenle bize ulaşım kanallarınızı her geçen gün geliştiriyoruz. Sorularınızı en kısa sürede cevaplamaya ve sorunlarınızı en kısa sürede çözmeye çaba sarf ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir