Postercim.net

Postercim.Net Longway Art Firmasının Online Satış Mağazasıdır

blank

Longway Art Poster Baskıları

Longway Art poster baskıları, köklü poster geleneğini yaşatmaya devam ediyor. Grafik tasarım ve fotoğrafçılık sanatının en başarılı örneklerini en kaliteli baskı uygulamaları ile sizlere sunuyor. Poster sanatının yıllara dayanan birikimini müşterileriyle buluşturup mekânlarınıza bu köklü kültürün izlerini taşıyoruz. Poster baskılarımız sayesinde mekânlarınıza ister undergrand ister modern bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Longway Art poster baskılarını 1200×2400 dpi baskı derinliğine sahip Hp dijital baskı makineleri ile gerçekleştirmekte. Posterlerimiz yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi ile 235 gr’lık Hp fotoğraf kâğıtlarına uygulanmaktadır. Satın alacağınız poster baskılar, baskı teknolojisinin uç noktadaki ürünleridir.

Longway Art poster baskıları doğaya ve insan sağlığına dost su bazlı Hp mürekkepler ile üretilmektedir.

Longway Art baskılarında, Solvent boya teknolojisiyle yapılan baskılarda görülen koku ve düşük netlik sorunlarını yaşamazsınız.

Poster baskılarınız insan sağlığına dost boyalar ile üretildiği için evlerinizde iş yerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Longway Art marka posterleri sadece Postercim.Net adresinden temin edebilirsiniz.

Longway Art Kanvas Tablolar

Longway Art canvas tablo uygulamaları ile mekanlarınızı üç boyutlu dekoratif tablolar ile zenginleştirebilirsiniz. Longway Art butik canvas tablo hizmeti ile dilediğiniz ebatlarda ve biçimlerde tablolar üretiyor.

Longway Art tarihin derinliklerinden gelen resim sanatının en başarılı ustalarının resimlerini tuval bezine olduğu gibi aktararak resim sanatının mirasını bugüne taşıyor. Canvas tablolar sayesinde başarılı bulduğunuz ressamların yağlıboya çalışmaları orijinalliği korunarak duvarlarınızda yer alacak.

Wallart  dizayn canvas tablolarında en önemli özellikler kusursuza yakın işçilik ve yüksek baskı kalitesidir. Canvas tablolarımız 340 gr’lık pamuklu canvas bezlere 1200×2400 dpi baskı çözünürlülüğü ile aktarılmaktadır. Bu özellikleri sayesinde tablolarınız yıllı yılı duvarlarınızda beğeniyle yer tutacaktır.

Longway Art tablolarının şık görünmesinin yanısıra uzun süreli kullanımlarını önemser.Bu nedenle canvas baskıların gerildiği çıtaları özel sanatsal çıtalardan seçer. Sanatsal çıtalar sayesinde canvas bez ile tuval arasındaki temas minumuma indirilir. Böylece uzun süreli kullanımlarda bile tablonuzda çıta temasından kaynaklı izler ortaya çıkmaz.

Sanatsal çıtalar oval hatlara sahiptir. Bu özellikleri sayesinde tablonuzun kenarları sivri hatlara değil geçişken oval hatlara sahip olur. Bu tablolarınıza daha çık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda yıpranmalara karşı koruma sağlar.

Kanvas tablolarımız itinalı el işçiliği ile tuvallere gerilerek son halini alır.Kanvas tablolarınız gerekli gerginliğe getirilerek uzun yıllar sağlıklı bir biçimde duvarlarınızda yer tutar.

Bütün bu işlemlerin ardından artık size sadece tablonuzun keyfini sürmek kalıyor.Müşterileriniz veya misafirleriniz için etkileyici bir duvar görseli artık duvarlarınızı süslüyor.

Longway Art marka canvas tablolara kanvasal.com adresinden ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir